Dr.Reza Shahriari
دکتر رضا شهریاری

آشنایی با متخصص بلیچینگ دندان مشهد + خدمات

مصرف غذاها و نوشیدنی‌هایی مانند قهوه و چای، داشتن عادت‌هایی مثل استعمال دخانیات، استفاده از داروهایی مانند قطره آهن، افزایش سن و... از جمله دلایلی هستند که باعث تغییر رنگ دندان‌ها می‌شوند. اما در این میان مراجعه برای بلیچینگ دندان در مشهد، تنها راه درمان این مشکل خواهدبود. در روش بلیچینگ دندان از ماده‌ای به نام پراکسیدهیدروژن استفاده شده که باعث از بین بردن لکه‌های روی دندان خواهندشد. این ماده به مرور زمان به قسمت‌های زیرین دندان در عاج نفوذ کرده و بعد از مدتی شما دندان‌هایی سفید خواهید داشت.

چرا کلینیک دکتر رضا شهریاری را برای دریافت خدمات بلیچینگ دندان در مشهد انتخاب کنیم؟

دانش آکادمیک

تجربه بالا

هزینه به صرفه

تجهیزات بروز

استفاده از تکنیک های روز دنیا

آشنایی با متخصص بلیچینگ دندان در مشهد

مراجعه به متخصص بلیچینگ دندان در مشهد این اطمینان خاطر را به شما می‌دهد که در کنار استفاده از بهترین مواد مصرفی، از لبخندتان هم رضایت داشته باشید. چراکه به کاربردن ماده‌ای شیمیایی مانند پراکسیدهیدروژن به عنوان ماده‌ای سفید کننده باید به شکلی باشد کمترین آسیب را به بافت دهان و دندان برساند. از طرفی بلیچینگ کردن دندان هم برای همه افراد توصیه نخواهدشد.

آشنایی با متخصص بلیچینگ دندان در مشهد
قیمت بلیچینگ دندان در مشهد

آشنایی با هزینه های مربوط به بلیچینگ دندان مشهد

قیمت بلیچینگ دندان در مشهد یکی از مهم‌ترین مواردی خواهدبود که در مقایسه بین کلینیک‌های دندانپزشکی و زیبایی در این شهر، بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد. اینکه شما چه مبلغی را برای سفیدکردن دندان‌های‌تان به عنوان یکی از روش‌های زیبایی می‌پردازید، بستگی به تجهیزات کلینیک، تجربه و تخصص دندانپزشک، متریال مصرفی (از نظر برند داخلی و خارجی) و روش بلیچینگ دارد. توجه داشته باشید که در انجام عمل‌های زیبایی بیمه هزینه‌ای را پرداخت نخواهدکرد.

به منظور آشنایی بیشتر با انواع بلیچینگ دندان در مشهد و کسب اطلاعات بیشتر متن زیر را بخوانید...

Office Bleaching یا بلیچینگ دندان در کلینیک دندانپزشکی

بلیچینگ دندان در مشهد با روش‌های مختلفی انجام می‌شود. در Office Bleaching یا همان بلیچینگ دندان در کلینیک که توسط دندانپزشک صورت می‌گیرد، از مواد شیمیایی با غلظتی بالا و در مدت زمانی کوتاه استفاده می‌شود. در این روش دندانپزشک محلولی اسیدی آغشته یا H را برای از بین بردن لکه‌ها و سفیدکردن دندان‌ها به کار می‌برد.

سپس ماده‌ای اکسیدکننده را روی دندان‌ها می‌زند و بعد از آن دندان‌ها را در معرض نور لیزر قرار می‌دهد. برای انجام این روش شما به مدت 3 الی 4 جلسه باید به کلینیک مراجعه کرده که در هر جلسه بین 30 الی 60 دقیقه هم در کلینیک خواهیدبود. توجه داشته باشید که متخصص بلیچینگ دندان درمشهد بایستی مهارت کافی در این زمینه داشته باشد تا بعد از پایان دوره درمان، با حساسیت دندان به دلیل استفاده از مواد شیمیایی و ناراحتی‌هایی مانند درد لثه مواجه نشوید.

بلیچینگ فوری دندان در مشهد

برای آن دسته از افرادی که تمایل دارند هرچه سریعتر از رنگ تیره دندان‌های‌شان خلاص شوند و لبخندی زیبا بر لب داشته باشند، بلیچینگ فوری دندان توصیه می‌شود. این روش که بین متخصصین بلیچینگ دندان در مشهد با نام پاور بلیچینگ یا سفیدکننده نیرو نیز شناخته می‌شود، دندان های شما را بعد از گذشت یک جلسه بطور کامل سفید خواهدکرد. در بلیچینگ فوری هم مانند روش قبلی از هیدروژن پراکسید غلیظ استفاده می‌شود. با این تفاوت که سفیدی دندان های‌تان موقتی بوده و بعد از گذشت 1 تا 3 سال، تمامی این مراحل باید تکرار شود.

Home Bleaching یا بلیچینگ دندان در خانه

ممکن است با دیدن نام این روش این ذهنیت برای تان تداعی شود که می توان با تهیه مواد بلیچینگ، هر زمان که متوجه تغییر رنگ در دندان ها شدید، بلیچینگ دندان را در خانه انجام دهید. در صورتی که اینطور نیست. بلیچینگ دندان در مشهد یا در هر شهر دیگری را که بخواهید در خانه انجام دهید، مستلزم این است که تحت نظارت پزشکی معتمد باشید.

در بلیچینگ دندان در خانه در ابتدا بایستی به پزشک مراجعه کرده تا قالبی را متناسب با نحوه قرارگیری دندان های‌تان در لابراتوار تهیه کند. داخل این قالب که نایت گارد نامیده می‌شود، مقداری ژل بلیچینگ ریخته شده و شما باید آن را بسته به وضعیت دندان های‌تان به مدت 1الی 6 ساعت در روز نگهدارید. به دلیل تعداد جلسات کمتر برای مراجعه‌تان به کلینیک، از این روش به عنوان ارزان‌ترین بلیچینگ دندان در مشهد یاد می‌کنند.

مواد مورد استفاده در بلیچینگ دندان در مشهد

بطورکلی بلیچینگ دندان در مشهد تنها با استفاده از مواد شیمیایی انجام خواهدشد. پراکسید هیدروژن و پراکسید کربامید، دو ماده‌ی شیمیایی هستند که برای از بین بردن لکه‌های روی دندان مورد استفاده قرار می‌گیرند. در صورتی که روش بلیچینگ دندان در آفیس را مد نظر دارید، باید بدانید که پزشک از پراکسید هیدروژن استفاده خواهد کرد. در حالی که برای بلیچینگ دندان در خانه، پراکسید کربامید است که بکار می‌رود.

بهترین برندهای بلیچینگ دندان در مشهد

 زمانی می‌توانید از بهترین برند بلیچینگ استفاده کنید که بهترین متخصص بلیچینگ دندان در مشهد را انتخاب کرده باشید. چرا که دندانپزشک بر این موضوع واقف است که استفاده از برندهای معروف و معتبر برای هر کدام از بیماران می‌تواند باعث افزایش رضایت او و همینطور اعتبار خود شود. با این حال بهترین برندها برای بلیچینگ دندان عبارت است از: برند وایت اسمایل و بوست که خود دارای مدل‌های مختلف بلیچینگ خانگی و بلیچینگ‌های مخصوص کلینیک‌های دندانپزشکی هستند. این مواد در کیت‌های مختلف مانند لایت کیور و سلف کیور و با درصدهای مختلف در بازار به فروش می‌رسند.

بهترین سن درمان برای بلیچینگ دندان در مشهد

برای انجام بلیچینگ دندان در مشهد هیچ شرایط سنی وجود ندارد. اما معمولا افراد بالای 18 سال هستند که به زیبایی چهره و لبخندشان اهمیت بیشتری می‌دهند. ضمن اینکه تا سن 18 سالگی مینا و عاج دندان هنوز بالغ نشده و از حساسیت بیشتری نیز نسبت به روش‌های درمان و از بین بردن لکه‌های دندان با استفاده از روش‌هایی از این دست برخوردار هستند. به همین دلیل توصیه می‌شود بیشتر این موارد در سنین بالا صورت گیرد.

 

سوالات متداول

پاسخ به سوالات متداول و پر تکرار کاربران

بهترین سن برای بلیچینگ دندان چقدر است؟

برای انجام بلیچینگ دندان در مشهد هیچ شرایط سنی وجود ندارد.

هزینه های مربوط به دریافت این دسته از خدمات زیبایی در دندانپزشکی بسته به فاکتورهایی مانند کیفیت خدمات، هزینه های مربوط به متخصص بلیچینگ دندان مشهد و … متفاوت است.

بهترین برندها برای بلیچینگ دندان عبارت است از: برند وایت اسمایل و بوست که خود دارای مدل‌های مختلف بلیچینگ خانگی و بلیچینگ‌های مخصوص کلینیک‌های دندانپزشکی هستند. این مواد در کیت‌های مختلف مانند لایت کیور و سلف کیور و با درصدهای مختلف در بازار به فروش می‌رسند.