Dr.Reza Shahriari

درباره ما

بیوگرافی دکتر رضا شهریاری

1362

دکتر رضا شهریاری  هستم، متولد ۱۳۶۲ در مشهد که دوران تحصیل را در مشهد در مدارس سمپاد ( سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان ) تا دیپلم سپری کرده

1380

در سال ۱۳۸۰ با رتبه کل ۱۲۴ در رشته دندانپزشکی وارد دانشگاه علوم پزشکی مشهد شدم و در سال ۱۳۸۶ فارغ التحصیل گردیدم. از همان دوران به علت علاقه به درمانهای زیبایی دندانپزشکی و به هدف تسلط کامل‌تر در این زمینه، پایان نامه دکتری حرفه‌ای خود را با تحقیقات آزمایشگاهی گسترده در زمینه ونیرهای کامپوزیتی و بررسی قدرت و استحکام باند کامپوزیت به دندان ارائه نمودم که در مجلات متعدد علمی داخلی و خارجی به چاپ رسید.

۱۳۸۶

پس از پایان تحصیلات دندانپزشکی، راهی شهرستان مرزی و محروم درگز شدم و با اشتغال در مراکز بهداشت روستاهای نوخندان و چاپشلو و نیز تاسیس مطب خصوصی در شهرستان درگز از دیماه ۱۳۸۶ تا پایان اسفند ۱۳۹۰، به مردم عزیز شهرستان ارائه خدمت نمودم و با ورود خدمات دندانپزشکی در سطوح بالاتر ، همچون ارتدنسی و ایمپلنت، به این شهرستان، نیاز شهروندان برای سفرهای درمانی به مراکز استان را مرتفع نمودم و مایه افتخار است که همچان مورد لطف و محبت مردم عزیز این شهرستان هستم و همچنان بعد از سال‌ها پذیرای ایشان برای خدمات درمانی در مطب مشهد می‌باشم.

1391

از ابتدای سال ۱۳۹۱ با افتتاح  مطب دندانپزشکی در مشهد  و با ارتقای خدمات و تجهیزات در مطب جدید، به ادامه خدمات زیبایی و درمانی در سطوح کیفی بالا می‌پردازم.
دکتر رضا شهریاری

سرتیفیکیت‌های دکتر رضا شهریاری

عطش علم‌اندوزی و ارائه خدمات زیبایی و درمانی در سطوح بالا، منجر به شرکت من در کورس‌های متعدد زیبایی و درمانی پس از فارغ‌التحصیلی از دانشگاه شد که از جمله آنها می‌توان به “فلوشیپ ایمپلنت از انجمن جهانی ایمپلنتولوژیست‌ها (ICOI)” و “سرتیفیکیت لیزرهای دندانپزشکی از دانشگاه تهران” اشاره نمود.

گالری تصاویر کلینیک دکتر رضا شهریاری

آشنایی با کلینیک دکتر رضا شهریاری

کلینیک دندانپزشکی دکتر رضا شهریاری در مشهد از بدو تاسیس با تاکید بر به کارگیری باکیفیت‌ترین و به‌روزترین تجهیزات و مواد مصرفی، همواره بر ارائه خدمات در بالاترین سطح تاکید داشته است.
این کلینیک از اولین مراکز درمانی دارای دستگاه پیزوسرجری درشرق کشور بود. از زمره کاربردهای متعدد این تکنولوژی تسهیل درمان ایمپلنت برای افراد با تحلیل استخوان شدید با افزایش حجم و ارتفاع استخوان فک، بلابردن کف سینوس تنفسی و جابجایی عصب مندیبولر است که نعمت کاشت دندان و ایمپلنت را به بیماران با تحلیل استخوان شدید هدیه می‌دهد. از دیگر کاربردهای این تکنولوژی جراحی دندان‌های عقل با نهفتگی شدید بدون آسیب به عصب فک می‌باشد. تجهیز این مطب به تکنولوژی پیزوسرجری قبل از دانشکده دندانپزشکی مشهد بود و پذیرای اساتید به‌نام دانشکده دندانپزشکی مشهد به جهت کورس‌های متعدد آموزشی با این دستگاه برای دندانپزشکان مشهد بودیم. از دیگر تجهیزات به‌روز این کلینیک، دستگاه لیزر دایود ۹۸۰ می‌باشد که در درمان‌های سفیدکردن دندان‌ها (بلیچینگ)، جراحی‌های لثه و بافت نرم، درمان آسیب به عصب فک پس از جراحی‌هایی همچون جراحی دندان عقل نهفته، درمان آفت، درمان حساسیت‌های دندانی و… مشکل‌گشای بیماران است. بازهم تجهیز این مطب به لیزر دایود قبل از دانشکده دندانپزشکی مشهد بود و همچنان نیز از معدود مراکز درمانی دندانپزشکی مجهز به این تکنولوژی در مشهد است.