Dr.Reza Shahriari

بیوگرافی دکتر

توضیحات (چکیده) نوشته در اینجا نمایش داده میشود


دکتر رضا شهریاری هستم، متولد 1362 در مشهد که دوران تحصیل را در مشهد در مدارس سمپاد ( سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان ) تا دیپلم سپری کرده و در سال 1380 با رتبه کل 124 در رشته دندانپزشکی وارد دانشگاه علوم پزشکی مشهد شدم و در سال 1386 فارغ التحصیل گردیدم. از همان دوران به علت علاقه به درمانهای زیبایی دندانپزشکی و به هدف تسلط کامل‌تر در این زمینه، پایان نامه دکتری حرفه‌ای خود را با تحقیقات آزمایشگاهی گسترده در زمینه ونیرهای کامپوزیتی و بررسی قدرت و استحکام باند کامپوزیت به دندان ارائه نمودم که در مجلات متعدد علمی داخلی و خارجی به چاپ رسید.

پس از پایان تحصیلات دندانپزشکی، راهی شهرستان مرزی و محروم درگز شدم و با اشتغال در مراکز بهداشت روستاهای نوخندان و چاپشلو و نیز تاسیس مطب خصوصی در شهرستان درگز از دیماه 1386 تا پایان اسفند 1390، به مردم عزیز شهرستان ارائه خدمت نمودم و با ورود خدمات دندانپزشکی در سطوح بالاتر ، همچون ارتدنسی و ایمپلنت، به این شهرستان، نیاز شهروندان برای سفرهای درمانی به مراکز استان را مرتفع نمودم و مایه افتخار است که همچان مورد لطف و محبت مردم عزیز این شهرستان هستم و همچنان بعد از سال‌ها پذیرای ایشان برای خدمات درمانی در مطب مشهد می‌باشم.

از ابتدای سال 1391 با افتتاح مطب دندانپزشکی در مشهد و با ارتقای خدمات و تجهیزات در مطب جدید، به ادامه خدمات زیبایی و درمانی در سطوح کیفی بالا می‌پردازم.

عطش علم‌اندوزی و ارائه خدمات زیبایی و درمانی در سطوح بالا، منجر به شرکت من در کورس‌های متعدد زیبایی و درمانی پس از فارغ‌التحصیلی از دانشگاه شد که از جمله آنها می‌توان به “فلوشیپ ایمپلنت از انجمن جهانی ایمپلنتولوژیست‌ها (ICOI)” و “سرتیفیکیت لیزرهای دندانپزشکی از دانشگاه تهران” اشاره نمود.

از طریق راه های ارتباطی پاسخگوی سوالات شما هستم