Dr.Reza Shahriari

آشنایی با کلینیک دندانپزشکی دکتر رضا شهریاری

توضیحات (چکیده) نوشته در اینجا نمایش داده میشود

کلینیک دندانپزشکی دکتر رضا شهریاری در مشهد از بدو تاسیس با تاکید بر به کارگیری باکیفیت‌ترین و به‌روزترین تجهیزات و مواد مصرفی، همواره بر ارائه خدمات در بالاترین سطح تاکید داشته است.

این کلینیک از اولین مراکز درمانی دارای دستگاه پیزوسرجری درشرق کشور بود. از زمره کاربردهای متعدد این تکنولوژی تسهیل درمان ایمپلنت برای افراد با تحلیل استخوان شدید با افزایش حجم و ارتفاع استخوان فک، بلابردن کف سینوس تنفسی و جابجایی عصب مندیبولر است که نعمت کاشت دندان و ایمپلنت را به بیماران با تحلیل استخوان شدید هدیه می‌دهد. از دیگر کاربردهای این تکنولوژی جراحی دندان‌های عقل با نهفتگی شدید بدون آسیب به عصب فک می‌باشد. تجهیز این مطب به تکنولوژی پیزوسرجری قبل از دانشکده دندانپزشکی مشهد بود و پذیرای اساتید به‌نام دانشکده دندانپزشکی مشهد به جهت کورس‌های متعدد آموزشی با این دستگاه برای دندانپزشکان مشهد بودیم.

از دیگر تجهیزات به‌روز این کلینیک، دستگاه لیزر دایود 980 می‌باشد که در درمان‌های سفیدکردن دندان‌ها (بلیچینگ)، جراحی‌های لثه و بافت نرم، درمان آسیب به عصب فک پس از جراحی‌هایی همچون جراحی دندان عقل نهفته، درمان آفت، درمان حساسیت‌های دندانی و… مشکل‌گشای بیماران است. بازهم تجهیز این مطب به لیزر دایود قبل از دانشکده دندانپزشکی مشهد بود و همچنان نیز از معدود مراکز درمانی دندانپزشکی مجهز به این تکنولوژی در مشهد است.

کلینیک دندانپزشکی دکتر رضا شهریاری
از طریق راه های ارتباطی پاسخگوی سوالات شما هستم